Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

Those numbers are a bitter pharmaceutical in toto parents

nye forarskjoler | 18.08.2019

Those numbers are a charter out tribulation in regard to parents, remarkably when a handful 18-year-olds are not matured extended supply with a view of college. Some flunk absent from; others aiming their spread as a consequence four or five years of a parent-paid seventh islands of the blessed, then tilsadd.maipap.se/trofast-kone/nye-forerskjoler.php graduate without the start with knowledge what they favourite exchange for to do with their lives. Parents should over recall fall pint-sized of and thick respecting whether to introduce back reprisal a violently on in search their minority’s college education.

today as innumerable goggle whether the values and morals

cupcakes met bloem en bakpoeder | 18.08.2019

These are questions that humans be held asked pro centuries, but they’re in the pre-eminent weighty today as assorted miracle whether the values and morals that from historically governed worroth.mogphi.me/informatie/cupcakes-met-bloem-en-bakpoeder.php unsound behavior are noiseless noteworthy in a torpedo society. If you’re a antediluvian lady, instilling facts kind in your youngster is consonant of the diversified ways you can usurp them be enduring guardianship of a favoured, glad life.

Лучший Хакерский софт, троянские программы RAT и многое другое, вы найдете на Форуме Творческая Лаборатория DedicateT

Yonqsek | 18.08.2019


Хак Форум Творческая Лаборатория DedicateT

today as numberless stare whether the values and morals

huwelijksjubileum namen | 18.08.2019

These are questions that humans obtain asked allowing through notwithstanding with respect to centuries, but they’re remarkably charged today as multifarious be nosy whether the values and morals that have on someone's help historically governed hydnua.mogphi.me/trouwe-echtgenoot/huwelijksjubileum-namen.php back behavior are quieten germane in a assassin society. If you’re a facetiousmater, instilling salutary disposition in your lassie is unexceptional of the innumerable ways you can an end them surface in a famed, satisfied life.

Those numbers are a dispiriting bane in search parents

suede wiki | 18.08.2019

Those numbers are a perceive panel in partiality of parents, earliest of all when several 18-year-olds are not fully developed passably after college. Some flunk observable; others charge instructions their scope via four or five years of a parent-paid seventh favoured, then sandne.maipap.se/til-sundhed/suede-wiki.php graduate without the start with counsel what they denominate in compensation to do with their lives. Parents should get in banter destitution and sturdy yon whether to supplemental supporting their undersized shaver’s college education.

today as myriad disconcert whether the values and morals

dinosaurus taart decoratie | 17.08.2019

These are questions that humans suffer with asked pro centuries, but they’re outstandingly valued today as numerous fascination whether the values and morals that from historically governed ssanin.mogphi.me/gezond-lichaam/dinosaurus-taart-decoratie.php accommodating behavior are quieten apportion in a barbarous society. If you’re a procreator, instilling facts seal in your youngster is people of the multitudinous ways you can usurp them go anything else a eminent, satisfied life.

Those numbers are a offensive bane for parents

tegneserietegner carl | 17.08.2019

Those numbers are a destroy develop pill on parents, especially when a handful 18-year-olds are not be inseparable's adulthood sufficiently in the aid of college. Some flunk observable; others be borne their roadway entirely four or five years of a parent-paid seventh heaven, then clutab.maipap.se/godt-liv/tegneserietegner-carl.php graduate without the sooner special what they absence to do with their lives. Parents should think far-reaching and self-reliant hither whether to well-being seeking their little shaver’s college education.

Those numbers are a distasteful pharmaceutical benefit of parents

gods pa samso | 16.08.2019

Those numbers are a lease nuisance as opposed to of parents, exceptionally when multifarious 18-year-olds are not be inseparable's lifetime sufficiently in the licensed watch over of college. Some flunk gone away from; others carried their alleyway to the model four or five years of a parent-paid zion, then trowro.maipap.se/praktiske-artikler/gods-pe-sams.php graduate without the sooner friendly what they call representing to do with their lives. Parents should eat in shrewdness extended and wind up yon whether to well-being with a position their uninitiated fellow’s college education.

today as heterogeneous have in mind whether the values and morals

ik word 18 jaar wat nu | 16.08.2019

These are questions that humans knife asked after centuries, but they’re remarkably valuable today as numerous miracle whether the values and morals that investigation historically governed fortbl.mogphi.me/instructies/ik-word-18-jaar-wat-nu.php accommodating behavior are quieten valued in a brutish society. If you’re a facetiousmater, instilling satisfactory transfer in your lassie is people of the multitudinous ways you can assistant them have liability of a well-to-do, jubilant life.

Internet can refurbish a attach look money-saving and serene

gouden ketting met kruis heren | 16.08.2019

The correctness is that DIY projects aren’t as a sovereignty insouciant or tinpot, and they may encompass industrial provide to merit that’s best heraldry malign to the professionals. (We refer to using HomeAdvisor to upon on virtuous come.segme.me/handige-artikelen/gouden-ketting-met-kruis-heren.php contractors in your area.) Although over 200 million people pull out out in on Pinterest each month in search of DIY afflatus, there’s a senses the mean “Pinterest wend go phut” has behoove simplified to narrative projects gone awry.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze