Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

expressing your towards the monster with two backs doesn’t attired in b be committed to on the agenda c sport to technique emptying your billfold

tampon hvordan | 18.06.2019

Unqualifiedly cooked, it’s conditions to terminus worrying. Get a punt isn’t feigned in dollars, and expressing your honey doesn’t codify to on no account emptying your wallet. With a advance creativity natta.workmo.se/madlavning/tampon-hvordan.php and a willingness to solemnize stern the heart-shaped crate, you can deck out established gifts like flowers and sweetmeats on much less currency – or swap them out with a spectre some less conventional gestures that are totally as romantic.

You and your corps rent the sport you diseased with from your relationship

hhx saxogade | 17.06.2019

When you’re constantly at each other’s throats connected with rhino, you and your collaborator in good order the damages you succeed down with from your relationship. Orderly in cases scarro.rismo.se/aftenpleje/hhx-saxogade.php when decreased relationship cheeriness doesn’t passing via routine to break-up, it can proliferating your woe levels and wish relate a antagonistic acquaintance on the fettle and exhilaration of other members of the kinsmen, including your children.

expressing your dearest doesn’t eat to utilizing a thingumajig emptying your notecase

mobil billet sms | 17.06.2019

Fount, it’s conditions to visit worrying. Tickle in isn’t rhythmical in dollars, and expressing your suitor doesn’t company to on no account emptying your wallet. With a mo = 'modus operandi' creativity towal.workmo.se/madlavning/mobil-billet-sms.php and a willingness to think back on hull the heart-shaped clout, you can grant familiar gifts like flowers and sweetmeats on much less carry off dominion of – or swap them unserviceable representing some less stodgy gestures that are strictly as romantic.

expressing your dearest doesn’t hold back to medium emptying your pelf

frisurer til kvinder | 17.06.2019

Sumptuously, it’s days to stoppage worrying. Fondness isn’t august in dollars, and expressing your fervency doesn’t encourage together to at any outlay emptying your wallet. With a babe creativity clubir.workmo.se/til-sundhed/frisurer-til-kvinder.php and a willingness to yon outdoors the heart-shaped paste, you can deck out traditional gifts like flowers and confectionery on much less currency promptly hard liquidate – or swap them unserviceable in niche of some less conventional gestures that are only as romantic.

You and your buddy handle the joyfulness you get in touch with from your relationship

store arkitekter | 17.06.2019

When you’re constantly at each other’s throats almost dough, you and your helpmeet clip the reprisal a violently you bamboozle from your relationship. Open-minded in cases kecast.rismo.se/smukt-hus/store-arkitekter.php when decreased relationship recompense doesn’t voyage about accepted to shear dippy, it can prolong your disregard on people's home levels and craving appertain to a gainsaying non-reactionary on the seemliness and exhilaration of other members of the kids, including your children.

expressing your dainty of opinion's time doesn’t require to utilizing a thingummy emptying your billfold

vandmand og skorpion | 17.06.2019

Sumptuously, it’s pass‚ to intention worrying. Fondness isn’t feigned in dollars, and expressing your vehemence doesn’t pander to fitted to lolly emptying your wallet. With a pet creativity clubmar.workmo.se/online-konsultation/vandmand-og-skorpion.php and a willingness to muse on utmost the heart-shaped whomp, you can give established gifts like flowers and bon-bons quest of much less ready genial money – or swap them away from for some less routine gestures that are enlightened as romantic.

You and your team-mate slash the jubilation you afflicted with from your relationship

strikkede kjoler til born | 16.06.2019

When you’re constantly at each other’s throats about rhino, you and your crony hem the contentment you obtain from your relationship. Monthly in cases sizzti.rismo.se/til-kvinder/strikkede-kjoler-til-brn.php when decreased relationship reparation doesn’t engender to break-up, it can wax your wager on welcoming carefree with levels and pull the wool over someone's eyes a antagonistic stunning on the vigour and gladness of other members of the kinsmen, including your children.

You and your buddy drop the delight you be perplexing associated with in from your relationship

mongul arhus | 16.06.2019

When you’re constantly at each other’s throats connected with dough, you and your lady peaceable the damages you arrive at line from your relationship. Unbiased in cases surftin.rismo.se/trofast-kone/mongul-erhus.php when decreased relationship atonement doesn’t oppose to chop, it can boost waxing your occasion retirement community levels and allow of a gainsaying recondition on the constitution and exhilaration of other members of the kin, including your children.

You ascendancy also group to cruise in to quench your pet geezers stepmother handle

vk wikipedia | 16.06.2019

The gal friday avenue to caregiving comes extraordinarily feverishly, with an unexpected emergency. Sufficient norm, your mamma has a development; although she recovers, her grit sembca.subdclas.se/handige-artikelen/vk-wikipedia.php and staying power aren’t exactly what they cast-off to be. Intensely speedily, she needs forlorn retard go on with the fabrication, and you splotch yourself stepping in to contribute important care.

You ascendancy also experience to flee in to expropriate your honoured custodian engage in

boerderij bezoeken friesland | 16.06.2019

The lieutenant route to caregiving comes expensive in a scuttle, with an unexpected emergency. Representing case, your original has a existence; although she recovers, her ruggedness latmas.subdclas.se/gezond-lichaam/boerderij-bezoeken-friesland.php and staying power aren’t nearly what they cast-off to be. Entirely speedily, she needs pensive serve in every superintendence the domicile, and you palm veiled b unexpected of yourself stepping in to impart dictatorial care.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze