Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

Kahabka

karel militký | 09.09.2016

Srdečné poděkování za pobyt v chaloupce Kahabka pana Radka Venty.Chaloupka v krásném šumavském prostředí s praskajícím dřevem v kachlových kamnech-nádhera.
Vřele doporučujeme všem.Panu Ventovi děkujeme za jeho ochotu a těšíme se někdy příště!
Karel a Irena Militký

Poděkování

Mácová Helena | 07.10.2015

Poděkování panu majiteli chalupy Kahabka za velice vstřícné a milé jednání. S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Pěkná stylová chalupa, vše čisté, uklizené. Prostě nám to jen podtrhlo krásný a pohodový prodloužený víkend na Šumavě. Takže doporučujeme!!!

Dovolená na Šumavě

Vlasta Lisá | 11.10.2013

Dlouho jsem hledala vhodné ubytování na Šumavě,
až jsem narazila na stránky pana Venty a objednala pobyt na jeho chalupě Kahabka v Borové Ladě.
Odpovídalo přesně našim představám.
Musím poděkovat panu Ventovi i paní Kahounové
za milé přijetí a souhlasit s předcházejícími příspěvky
o jejich vstřícnosti a přístupu k rekreantům. Byli jsme moc spokojeni. Šumava je nádherná.
Ještě jednou vřelý dík. Vlasta Lisá a spol.

Ubytování

mamca | 04.02.2013

Ubytování bylo naprosto super doporučuji také ubytování v českém ráji třeba na https://www.roubenkaceskyraj.cz/

Exkurze na Kahabce.

Lenka, Lída, Adélka | 14.05.2012

15ti minutová prohlídka Kahabky nás úplně uchvátila. Příjemné vystupování pana Radka Venty, majitele Kahabky.
Vřele všem doporučujeme delší pobyt. Okolí nádherné. Ani hospůdka naproti není k zahození.

Lenka, Lída a Adélka z Roztok.

poděkování

Pavelka Petr | 04.09.2011

Děkujeme za krásný týden na chalupě Kahabka. S ubytováním i přístupen pana Venty jsme byli moc spokojení. Těšíme se , že se za rok na Šumavu a chatu Kahabka opět podíváme. S pozdravem rodina Pavelkova.

kahabka

jan musálek | 21.12.2010

Děkujeme za krásný předvánoční víkend na Kahabce.Těšíme se velice až se opět vrátíme do tohoto krásného kraje a stylové chalupy.. Vřele doporučujem:)Jan Musálek s rodinou

Kahabka

Simona Křížová | 15.10.2010

Nejkrásnější prodloužebý víkend za poslední roky :-) . Nádherná chalupa, krásné okolí, moc hodný a příjemný pan majitel. A jako bonus kachlová kamna ze kterých chutná jako od babičky ... Už se moc těšíme až se nám zase poštěstí sem zavítat. Simona Křížová s rodinou, Brno

kahabka

web | 04.01.2010

zdravíme všechny přispěvatele a děkujeme

Re: Chalupa Kahabka

Lenka Žáčková | 10.10.2010

V Borové Ladě na chalupě Kahabka jsme v letošním roce byli už dvakrát a pokaždé jsme byli opravdu velmi spokojení. Nejenom s ubytováním, ale i s přístupem a jednáním pana majitele Radka Venty, který nám ve všem vyšel vstříc a v dnešní hektické době je velmi příjemný a pohodový.Myslím, že si brzy zase najdeme čas na návštěvu tohoto krásného kraje a chalupy Kahabky. Lenka Žáčková a spol. (Brno)

Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze