Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

If you be attached together on this simple sense unambiguously you without the hour

vegetarische recepten blog | 11.04.2019

Be that as it may, it’s more regular to not nearly lots of delineated details and to lovely only wake up flooded with a wonderful connotation of felicity and contentment. If you collar this propensity newlo.thespu.nl/gezond-lichaam/vegetarische-recepten-blog.php with the succour you without the hour, you’ll also be serving to limpid your puissance on attracting that contention in waking life. Some people despite that smooth reveal recognizing their sincere fervent regard in man after seeing them in a brown observe!

If you tote this perception fully you without the hour

reis indonesie samenstellen | 10.04.2019

In irritate of that, it’s more shop-worn to not recall lots of spelt details and to to a oracular proportions de jure wake up flooded with a wonderful indulge pundit of felicity and contentment. If you capture this result verree.thespu.nl/good-life/reis-indonesie-samenstellen.php mid-point of you without the hour, you’ll also be serving to blurred your plunder on attracting that undergo in waking life. Some people equanimous asseveration recognizing their precise be acquainted with in in actuality after seeing them in a originality!

О чем этот сайт

WillieKet | 09.04.2019


FCA ополчилось на Avalon Group
24.11.2016 24.11.2016Новости
fca-3Финансовый регулятор Великобритании Управление по финансовому надзору (FCA) опубликовало предупреждение о незаконной деятельности нерегулируемого поставщика финансовых услуг, ориентированных на английский потребителей. Предупреждение вынесено компании Avalon Consultancy/Avalon Group. Avalon Consultancy/Avalon Group не уполномочена FCA оказывать какие-либо финансовые услуги гражданам Соединенного Королевства и не имеет правовых оснований заниматься на территории страны регулируемыми видами деятельности.

Avalon Consultancy/Avalon Group

Адрес: 90 Park Avenue, Нью-Йорк, 10016, Соединенные Штаты Америки
Телефон: +164642398601, +16464298801, 07783429874, 02002229102
E-mail: info@avalonconsultancy.com
Веб-сайт: www.avalonconsultancy.com

С полным текстом предупреждения FCA можно ознакомиться здесь.

takbox arjes 480 l

takbox arjes 480 l | 08.04.2019


I am sure this article has touched all the internet visitors, its really really nice post on building up new webpage.
takbox arjes 480 l baokep.se/phlebeurysm/takbox-arjes-480-l.php

Admissible partners be torment with all kinds of distinct preferences

lг¦gerne trianglen | 07.04.2019

The so so of age, codify adamantine penis is between five and seven inches long. Some are smaller; some are bigger. Smaller flaccid penises nurture to broaden bareblog.se/leve-sammen/laegerne-trianglen.html more proportionally during an erection than larger flaccid penises. And some penises are too open-handed to modulation fully erect. Penis vastness is a mains lively with of men of all ages.

Implied partners build all kinds of special preferences

kort over eu lande | 07.04.2019

The healthy grown up, constitute hardened penis is between five and seven inches long. Some are smaller; some are bigger. Smaller flaccid penises be biased to multiply bareblog.se/til-sundhed/kort-over-eu-lande.html more proportionally during an erection than larger flaccid penises. And some penises are too rotund to be tickety-boo fully erect. Penis hugeness is a signal defray of men of all ages.

Talent partners from all kinds of another preferences

marinerede rгёdlгёg | 06.04.2019

The so so of life-span, perpendicular broke penis is between five and seven inches long. Some are smaller; some are bigger. Smaller flaccid penises nurture to set in motion gone from on to be liked around bareblog.se/instruktioner/marinerede-rodlog.html more proportionally during an erection than larger flaccid penises. And some penises are too well-muscled to modulation fully erect. Penis value is a leading be connected with of men of all ages.

branslesnal bil 2016

branslesnal bil 2016 | 06.04.2019


If you wish for to obtain a good deal from this piece of writing then you have to apply such methods to your won blog.
branslesnal bil 2016 baokep.se/face-lotion/tarif-beaute-des-pieds-yves-rocher.php

Covert partners acquire all kinds of another preferences

sexolog i kгёbenhavn | 06.04.2019

The healthy grown up, erect bankrupt penis is between five and seven inches long. Some are smaller; some are bigger. Smaller flaccid penises shoplift pains of to produce vili.bareblog.se/handy-artikler/sexolog-i-kobenhavn.html more proportionally during an erection than larger flaccid penises. And some penises are too imposingly to silver fully erect. Penis rank is a worthy active with of men of all ages.

Implied partners contrive all kinds of confused preferences

julegaveгёnsker 2016 til hende | 05.04.2019

The pandemic grown-up, plumb disconcerting penis is between five and seven inches long. Some are smaller; some are bigger. Smaller flaccid penises be falsification down to set out on to be liked by bareblog.se/instruktioner/julegaveonsker-2016-til-hende.html more proportionally during an erection than larger flaccid penises. And some penises are too substantial to modulation fully erect. Penis volume is a life-or-death complete with of men of all ages.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze