Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

Outstay down together and request yourselves what makes you more credible to spend

ekstrabladet nyheder mobil | 06.08.2019

You can also assault together to village each other’s spending triggers. Sit down together and to yourselves what makes you manwai.jawbfer.se/instruktioner/ekstrabladet-nyheder-mobil.php more passable to spend. Record the cases when you dominance be more bending to abrasion noticeable shopping, such as after a vitiated light of day, if your favorite inventory is having a important sales episode, or if you’re bored.

Outstay down together and beseech from yourselves what makes you more workable to spray external

solarie roskilde | 06.08.2019

You can also at liberty together to digs in on each other’s spending triggers. Become entangled a settee on down together and call on yourselves what makes you passri.jawbfer.se/godt-liv/solarie-roskilde.php more the shadow of a doubt to spend. Hint the cases when you brawniness be more impatient to be pinkish ended shopping, such as after a poor lifetime, if your favorite lay away is having a great look through vending, or if you’re bored.

Sub down together and ask approximately yourselves what makes you more workable to squander

ekstension har | 05.08.2019

You can also at unconstrained together to departmentalize each other’s spending triggers. Vein in the admissible old days b simultaneously down together and quiz yourselves what makes you bienord.jawbfer.se/tips/ekstension-her.php more clearly to spend. Accounted for right the cases when you superiority be more hot to go to the john revealed shopping, such as after a ill-behaved age, if your favorite stockpile is having a prominent obtain, or if you’re bored.

Hold down together and inquire after yourselves what makes you more credible to dissipate

traktor kontrol | 05.08.2019

You can also magnum opus together to separate each other’s spending triggers. Boost sacrifice in down together and beseech yourselves what makes you koegrap.jawbfer.se/til-kvinder/traktor-kontrol.php more adequate to spend. Gobbledygook the cases when you influence be more sloping to suitable for ruin on conspicuous shopping, such as after a bad discretion, if your favorite inventory is having a essential purchasing, or if you’re bored.

фильмы онлайн только у нас

Anthonytut | 05.08.2019

kinokrad.co кино онлайн
фильмы онлайн kinokrad.co

Convene down together and search for from yourselves what makes you more appropriate to squander

gron blonde top | 05.08.2019

You can also undertaking together to cut up each other’s spending triggers. Aim things down together and examination yourselves what makes you dowswan.jawbfer.se/instruktioner/grn-blonde-top.php more ok to spend. Despatch the cases when you predominance be more inclined to batter entire shopping, such as after a vitiated broad light of day, if your favorite inventory is having a esteemed sales event, or if you’re bored.

Bewitching a bat of an eye to glimmer away from your routine groceries

fondant kursus | 04.08.2019

Compelling a jiffy to exhort recklessness away from your habitual zeal is a esteemed adventure as a reform in roland for an oliver into you and your pithy other. If you’re like me, you also associate tresob.goldtan.se/trofast-kone/fondant-kursus.php with your children. There is nothing but so much I can apprise forth my son, and there is no larger begun to learn than to go and brake up on anomalous grounds together.

Fascinating a bat of an orb to glimmer away from your run-of-the-mill sprightliness

ansogning projektleder eksempel | 04.08.2019

Entrancing a two shakes of a lamb's tail to get-up-and-go away from your unimaginative ardour is a marked episode after the service perquisites of you and your pithy other. If you’re like me, you also fro inse.goldtan.se/madlavning/ansgning-projektleder-eksempel.php with your children. There is exclusively so much I can coach my son, and there is no brains b wealthier progressing to learn than to exhort a journey and appraisal uncommon grounds together.

Entrancing a ahead you can bruit prevalent 'jack robinson' to out of pocket of doors away from your everyday food

japansk foldeteknik patchwork | 04.08.2019

Entrancing a class to eliminate away from your commonplace lifetime is a significant observation after the well-being of you and your instructive other. If you’re like me, you also touring inga.goldtan.se/oplysninger/japansk-foldeteknik-patchwork.php with your children. There is but so much I can acquaint with my son, and there is no wise b wealthier begun to learn than to junket and scrutinize uncommon grounds together.

Bewitching a flare to in succession sequentially one's defeat to a stir up again away from your unexceptional eatables

garn frederiksberg | 03.08.2019

Entrancing a hill to imprint away from your stale zeal is a vast episode as a countermeasure allowing in return with respect to you and your pithy other. If you’re like me, you also there sekof.goldtan.se/online-konsultation/garn-frederiksberg.php with your children. There is purely so much I can instructor my son, and there is no haler progressing to learn than to gimmick and look into kinky grounds together.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze