Běžkové lyžování

 

Běžecké stopyPřímo okolo chalupy Kahabka vedou strojově upravené běžecké stopy, které navazují na desítky kilometrů tratí na Zadově, Kvildě, Horské Kvildě, Zhůří, Filipově Huti, Modravě, a dál a dál, záleží jen na vás.

 

 

 

 

Sjezdové lyžování

 

Sjezdovky na Churáňově a Zadově - ŠumavaSjezdovka - kopec pro menší je přímo v místě. Strmější sjezdovky jsou přibližně 5 km odtud v Nových Hutích (sjezdovka s plným technickým vybavením - vhodná i pro začátečníky) nebo v 11 km vzdáleném Zadově / Churáňově (příkré, strmé i delší sjezdovky s několika vleky a lanovkami).

 

 

 

Mapa sjezdovek v okolí

Bruslení na Borové Ladě

 

Pokud je mráz a příroda nenadělila sníh do blízkého a nejbližšího okolí Borové Lady, nevěste hlavu. 100 metrů od chalupy Kahabka je možno bruslit na místním rybníku. Nejedná se o veřejné kluziště s osvětnením a rolbováním po každé hodině provozu, nicméně přírodní charakter a ráz okolí Vás přenese do kreslených obrázků Josefa Lady, které děti milují. Atmosféru přírodního kluziště, kterou dětem můžete dopřát jako náhradu nepovedeného lyžování si jistě zamilují také a možná i zapomenou na to, že mají doma rozehranou on-line hru na PC.

 

Zimní čas od Josefa Lady


Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze