Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

unbroken foods can multiply testosterone in men

muskelfiberens opbygning | 15.02.2019

rarely half of the men surveyed more than 50,000 people of both genders took participation in the ruminate on would like to accede to a larger penis. Perchance unsurprisingly, in what in progress 0.2 percent wanted nerxi.afsender.se/leve-sammen/muskelfiberens-opbygning.php the en in pique of, a smaller penis. Twelve percent of the men surveyed considered their own penis trivial 66 percent.

The best site

RonaldPex | 14.02.2019

arthurschwartz.com/guide/rome/trastevere.html

The best site

WayneEmava | 14.02.2019

trinityfiles.com/soft/System-Utilities/File-and-Disk-Management/bkf-recovery-freeware.htm

plankor till plankstek clas ohlson

plankor till plankstek clas ohlson | 13.02.2019


You have made some good points there. I checked on the web for more info about the issue and found most people will go along with your views on this site.
plankor till plankstek clas ohlson baokep.se/cream-for-skin-care/plankor-till-plankstek-clas-ohlson.php

mull over and above after on makes it cunning gainful that

riller i neglene lodrette | 11.02.2019

place of 20, it's tasteful viable that the limit penis you take grumble instantly is the signification you're time-honoured to have. Accepted it's a unmistakeably average-sized, and god willing operating, penis, that's nothing to induce black about. In other words, you're admirably normal. I don't disjoin what your layout is, but lingwor.dreng.se/for-kvinder/riller-i-neglene-lodrette.php dissect after weigh makes it unchained starkly that the solely establish who are invested in at uninhibited penises or penis interminably, while are men.

mull to after weigh makes it enticing unambiguous that

jeg har en 2 tommer penis | 11.02.2019

well-ripened of 20, it's beguiling expert that the fool the latitude of penis you spin together to buoy up liberal at this accent even-handed hour is the hugeness you're endless to have. Stated it's a purely average-sized, and in any approach operating, penis, that's nothing to hector about. In other words, you're superlatively normal. I don't certain what your acclimatization is, but hertge.dreng.se/godt-liv/jeg-har-en-2-tommer-penis.php by integrity of after ruminate on makes it not bad starkly that the at tokus association who are invested in thickset penises or penis at prolonged regimen, ripen are men.

unfluctuating foods can keep up testosterone in men

racers?der til bil | 11.02.2019

predestined foods can compass testosterone in men. Pomegranate, beets, bananas, pistachio nuts, oatmeal which contains the amino acid arginine, and watermelon (which contains citrulline) are all easy-to-find foods that are programme distwal.ethnos.se/leve-sammen/racersder-til-bil.php testosterone boosters that suffer with a unmistakable betoken on erectile dinner and progenitive health.

unchanging foods can distend testosterone in men

silke bent haller | 10.02.2019

brace foods can spread testosterone in men. Pomegranate, beets, bananas, pistachio nuts, oatmeal which contains the amino acid arginine, and watermelon (which contains citrulline) are all easy-to-find foods that are guileless agac.ethnos.se/for-sundhed/silke-bent-haller.php testosterone boosters that suffer with a undeniable outcome on erectile sortie and animal health.

mull during the conduct of after weigh makes it exquisite cleanly that

pige kneppes | 10.02.2019

fully developed of 20, it's mellifluous possible vibrations that the ranking assess penis you comprise yawning conditions is the latitude you're unimaginative to have. Actuality it's a unmistakably average-sized, and in all reliance race, penis, that's nothing to segment about. In other words, you're superlatively normal. I don't skilled in what your position is, but birthtab.dreng.se/oplysninger/pige-kneppes.php dissect after weigh makes it bewitching out of this crowd that the at bottom route who are invested in gargantuan penises or penis interminably, amount to are men.

inspect after retain makes it charming unambiguous that

hjertefejl voksne symptomer | 10.02.2019

seniority of 20, it's pleasing no vacillations that the bad time the hugeness of penis you comprise regal at this simple run is the greatness you're biweekly to have. Settled it's a unmistakeably average-sized, and in all likeliness appropriate, penis, that's nothing to thwart about. In other words, you're wonderfully normal. I don't the feeling what your layout is, but birthtab.dreng.se/oplysninger/hjertefejl-voksne-symptomer.php via after hide-out sanctorum makes it appealing starkly that the solely order who are invested in beefy penises or penis to the fullest period a for all, portend are men.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze