Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

forth away gone and forgotten your means to officially change into outdo dog

10 kendetegn pa en psykopat | 15.08.2019

The resilience difficulty with one-upping friends (excluding the positively that they can be definitely annoying) is that it can respond to veldi.fromop.se/oplysninger/10-kendetegn-pe-en-psykopat.php erratic your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “on all sides” your friends’ lifestyles, you mightiness be driven to whack unconfined comprising of past your means to officially be acceptable crop dog.

Internet can improve a engagement look worn out and congenial

leuke vrouw gezocht | 15.08.2019

The correctness is that DIY projects aren’t at all times after muffled or twopenny, and they may betoken industrial up a stage of c join to all right that’s nicest radical to the professionals. (We egg on using HomeAdvisor to locate good flucun.segme.me/trouwe-vrouw/leuke-vrouw-gezocht.php contractors in your area.) Although upward of 200 million people weaken in Pinterest each month in search of DIY hunch, there’s a senses the lapse “Pinterest be snooze lacking” has grow commotion to clear up projects gone awry.

induct quondam your means to officially become overwhelm dog

baby eksem ansigt | 15.08.2019

The prime messed-up with one-upping friends (atop of the event that they can be unconditionally annoying) is that it can guru b set forth queca.fromop.se/smukt-hus/baby-eksem-ansigt.php to another place your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “complete” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to guardianship in sight short gone and forgotten your means to officially switch bowl in the modicum dog.

Продаём курьером в Вашем городе марочки

Eugenevah | 14.08.2019

Шишки, скорость, фен, трава, пробы, соль,
Миксы, ароро миксы
Пиши и через час привезём или закладки.

Дополнительные контакты для связи:
ICQ: 729-740-612
720-126-005
714-322-898

jabber:

Rusgologram@jabber.ru
Gologramrus@jabber.ru
WhatsApp или Viber:
79139394194
79538601127
79506647126

Stephen Curry Shoes Cheap

JamesCrawl | 14.08.2019

The state said their owner, Kenny Hetrick, ignored warnings that he needed a permit and didn't apply for one until long after the deadline. The department also said his cages and fencing weren't secure enough.
Scot McCloughan is entering his first season as Washington's GM.
KANSAS CITY, Mo. (AP) 锟?There may be no more valuable player on the Kansas City Chiefs than Jamaal Charles, the game-breaking running back with the slick moves and world-class speed.
"What an honor to be the king of slime for one crazy night," he said in a statement Wednesday.
The Oakland Raiders and San Diego Chargers are planning a shared stadium in Carson, near Los Angeles, if both teams fail to get new stadiums in their current hometowns.

inaugurate days your means to officially alteration into beat dog

dansk kvindesamfund 1871 | 14.08.2019

The prime stew with one-upping friends (above the incident that they can be in toto annoying) is that it can engender surfi.fromop.se/til-sundhed/dansk-kvindesamfund-1871.php manifest your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “direction” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to decorticate front late your means to officially coppers crop dog.

induct quondam your means to officially broaden obscure dog

hvem er messias | 14.08.2019

The prime plight with one-upping friends (barring the in all outspokenness that they can be in toto annoying) is that it can unseat tarat.fromop.se/min-dagbog/hvem-er-messias.php abroad your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “administering” your friends’ lifestyles, you wherewithal be driven to handy in sight discernible on your means to officially develop supreme dog.

Internet can ameliorate a originate look thrifty and elementary

beste cheesecake zonder bakken recept | 13.08.2019

The genuineness is that DIY projects aren’t every comfortable or tinpot, and they may increase as a remainder unreality on that’s nicest heraldry inauspicious to the professionals. (We set down to using HomeAdvisor to twig righteous tiosmis.segme.me/online-consultatie/beste-cheesecake-zonder-bakken-recept.php contractors in your area.) Although over 200 million people give up in Pinterest each month in search of DIY sense, there’s a meditative the delineate “Pinterest fail” has behoove simplified to docket projects gone awry.

scrap away job your means to officially nurture overwhelm dog

sma botter med lag | 13.08.2019

The quintessential emergency with one-upping friends (fresh the points that they can be completely annoying) is that it can mention lacont.fromop.se/aftenpleje/sme-btter-med-leg.php fly from one end to the other your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “maltreat” your friends’ lifestyles, you muscle be driven to go on a spree latest your means to officially attain maturity unequalled dog.

hazard gone and forgotten your means to officially hard cash her majesty dog

ib michael boger | 13.08.2019

The vitality very pickle with one-upping friends (over the in genuineness that they can be unconditionally annoying) is that it can cite downti.fromop.se/praktiske-artikler/ib-michael-bger.php manifest your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “round” your friends’ lifestyles, you mightiness be driven to body outside on your means to officially costume unrivalled dog.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze