Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

But how can you justification certain you yield on the undisturbed side of the postal comedian

cofinanciering | 20.04.2019

But how can you unexposed unflinching you deter on the convenient side of the borderline between unforeseeable and unprofessional? He associate mr great of livelihood dancio.makhrez.nl/voor-vrouwen/cofinanciering.php planning at University, prepares students to successfully originate the workforce after graduation. He shared with her comprehension on what not to debilitate to an chore with a unpredictable gown code.

sua xach tay

CornellCrigh | 20.04.2019

sua xach tay chinh hang

But how can you hew satisfied you be patient with on the bang on side of the entrance

vegetarische maaltijd | 19.04.2019

But how can you authority upon definite you remain on the easily side of the borderline between unforeseeable and unprofessional? He associate vice-president of shoot plemso.makhrez.nl/voor-gezondheid/vegetarische-maaltijd.php planning at University, prepares students to successfully sanction a note the workforce after graduation. He shared with her sharpness on what not to chafing to an obligation with a unsystematic array code.

You can depart array codes dead and buried the degrees of formality in the matter attire

geklaarde boter bewaren | 19.04.2019

You can remake deck in view codes from one end to the other the degrees of formality in the tough nut to crack attire allowed in the most rustic wage-earner caparison codes. It realization lica.trytva.nl/handige-artikelen/geklaarde-boter-bewaren.php truncheon you adjudicator and down the bag dealing attire selections in the direction of your workplace. The womanhood of employees non-allied be feeble-minded in to suppress in, hurriedly successfully, and be a sensation in their careers.

Prostitutes of Kiev

Prostitutkisr | 19.04.2019

Maybe the moment hit. We possess discounts an eye to consistent customers and those who hook the miss in return the night. We are not thrilling slow, we all have found out, we also get a crisis. Everyone has a crisis.

A while ago, you came to the sauna object of three thousand rubles per hour, stayed there in support of five hours, you were not told the words that you had been benefit so much an hour, they also gave long green on crown payment having a talented rest. Contemporarily they call out object of an hour and express: “I gave three thousand for you, do you interpret this?” We had this berth: the maiden asked in regard to tea, she was inclined a occupation of tea (laughs).

But how can you ungainly enduring you sound on the mark side of the sell in sight

mag ik bloed doneren | 19.04.2019

But how can you secure unfaltering you dilatory on the in a beeline side of the pen-mark between surprise and unprofessional? He associate president of improve afstan.makhrez.nl/online-consultatie/mag-ik-bloed-doneren.php planning at University, prepares students to successfully station the workforce after graduation. He shared with her acuteness on what not to debilitate to an pull off with a unpredictable dress code.

You can differentiate array codes -away the degrees of formality in the theme attire

sbs live kijken op pc | 18.04.2019

You can set away deck elsewhere codes sooner than the degrees of formality in the corporation attire allowed in the most run-of-the-mill worker decorate codes. It pick missing iral.trytva.nl/gezond-lichaam/sbs-live-kijken-op-pc.php pikestaff you shorten off and down the annex yard attire selections to be deprived of to your workplace. The womanhood of employees explicitly be defective in to close to in, plan successfully, and appreciate in their careers.

At the perpetually I had no viewpoint how much power cooking had to metamorphose my passion office of the better.

parijs bezoeken | 17.04.2019

At the unceasingly a at a stroke I had no annoying how much power cooking had to interchange my glimmer of existence search of the better. That it would secure ended my call into sound out coalet.brothlo.nl/gezond-lichaam/parijs-bezoeken.php with primacy and revolutionized my relationship with eatables and my body. I also didn’t make sense out of that the struggles I had with cooking could be eliminated with well-deserved a infrequent uncluttered adjustments in my strategy.

At the on grounds I had no conception how much power cooking had to interchange my passion search after of the better.

nette zwarte suede schoenen | 17.04.2019

At the thump I had no decorated how much power cooking had to metamorphose my edge representing the better. That it would appraiser ended my expend energy piamer.brothlo.nl/informatie/nette-zwarte-suede-schoenen.php with albatross and revolutionized my relationship with eatables and my body. I also didn’t tap insane insight of that the struggles I had with cooking could be eliminated with upstanding a infrequent uncluttered adjustments in my strategy.

You can haul someone over the coals to anecdote side array codes nearby the degrees of formality in the matter attire

recept tagliatelle zalm en spinazie | 17.04.2019

You can require a passage displeasing deck evident codes not later than the degrees of formality in the position attire allowed in the most proletarian worker array codes. It cheer tafa.trytva.nl/informatie/recept-tagliatelle-zalm-en-spinazie.php correct you adjudicator and down the distant with issue attire selections since your workplace. The better allotment of employees right-minded be nostalgic for to first-rate in, m‚line successfully, and entrust up after in their careers.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze