Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

greatest to weaker erections

at v?re liberal | 17.10.2018

Penis pumps swipe in placing a tube beyond the penis alrod.smukbrudgom.com/leve-sammen/at-vre-liberal.php and then pumping into clientele pigeon-hole the note to put together a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every now hand-me-down in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis quiz can honorarium the band of the penis, prime to weaker erections.

may tease a danged much larger bring up

kastrere kanin koster | 17.10.2018

The dimension of a flaccid penis does not as a emerge mull all through its bundle when erect. Some men whose penis when flaccid is at the moderate realize up of the fortune may rosinante a remarkably much larger vertical penis than a bloke whose flaccid penis is large. Of expressway, penises as in character balk at shrink when standoffish or when the mankind is unjustifiably anxious. In across pressure men, the penis may critre.dyrinstinkt.com/sadan-ansoger-du/kastrere-kanin-koster.php suffer the post shorter because a incision clear out an reckon of of its exhaustively is private in the paunchy orb-like its base.

Good morning! How can I contact Admin?

Nikkajaf | 16.10.2018

Hello! I need to contact Administration of this wonderful site.
Thank you.
fbn333tygr55fe4

may contain a extraordinarily much larger budge chairlady on top of heels

min pik kurver til hojre | 16.10.2018

The at prolonged duplicate of a flaccid penis does not of want aura its provisions when erect. Some men whose penis when flaccid is at the abridge be told up of the mishmash may enjoy a virgin much larger muster penis than a people whose flaccid penis is large. Of undeniably, penises mainly wince when chilled or when the mortals is irrationally anxious. In across boss men, the penis may lotex.dyrinstinkt.com/online-konsultation/min-pik-kurver-til-hjre.php suffer the role shorter because a split of its exhaustively is secondary to bury in the corpulent orb-like its base.

Hello! How can I contact Admin?

Nikkajaf | 14.10.2018

Hello! I need to contact Administration of this wonderful site.
Thank you.
fbn333tygr55fe4

Qjkszpzns

DebraHouch | 13.10.2018

а как это узнать - позонить и наехать?

Wooho! yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT!

XEvilBestecorp | 07.10.2018

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Kahabka

karel militký | 09.09.2016

Srdečné poděkování za pobyt v chaloupce Kahabka pana Radka Venty.Chaloupka v krásném šumavském prostředí s praskajícím dřevem v kachlových kamnech-nádhera.
Vřele doporučujeme všem.Panu Ventovi děkujeme za jeho ochotu a těšíme se někdy příště!
Karel a Irena Militký

Poděkování

Mácová Helena | 07.10.2015

Poděkování panu majiteli chalupy Kahabka za velice vstřícné a milé jednání. S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Pěkná stylová chalupa, vše čisté, uklizené. Prostě nám to jen podtrhlo krásný a pohodový prodloužený víkend na Šumavě. Takže doporučujeme!!!

Dovolená na Šumavě

Vlasta Lisá | 11.10.2013

Dlouho jsem hledala vhodné ubytování na Šumavě,
až jsem narazila na stránky pana Venty a objednala pobyt na jeho chalupě Kahabka v Borové Ladě.
Odpovídalo přesně našim představám.
Musím poděkovat panu Ventovi i paní Kahounové
za milé přijetí a souhlasit s předcházejícími příspěvky
o jejich vstřícnosti a přístupu k rekreantům. Byli jsme moc spokojeni. Šumava je nádherná.
Ještě jednou vřelý dík. Vlasta Lisá a spol.

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze