Diskusní téma: Kniha návštěv

Pohoda na chalupě Kahabka

Senioři z Hané | 14.09.2017

Kdo není příliš náročný najde zde klid a pohodu. Cykloputování po šumavských hvozdech a pláních umocní příjemné prostředí šumavské chalupy s kachlovými kammy, kde se upečou borůvkové lívance a usmaží smažák. Oceňujeme vstřícnost majitele chalupy, celkový přístup a děkujeme.

samsung galaxy 10.1 tablet

GregoryKayax | 28.02.2019

healthcare management solutions llc viewsonic g tablet update what is the best depression medicine

úžasný

václav | 20.02.2013

níčko sem se vráti z pobytu v kahabce a musím říct že báječná dovolená. můžu jen doporučit!!!! a pan majitel je super osobnost a nic uněj není problém. Mohu říct že je lidovej a rozumnej chlap. Prostě bomba a těším se na další dovču tentokrát v létě

Kahabka

Rudolf z Benátek | 29.06.2011

Všem milovníkům naší krásné Šumavy doporučuji prožití dovolené v kraji Borová Lada - Kvilda - Kašperky - Antýgl atd.Díky krásnému počasí a pohodlnému ubytování v Chalupě Kahabka v Borových Ladech jsme si splnili sen a užili si Šumavy. Personál Kahabky nám ve všem vyšel vstříc a díky znalosti kraje a místních zvyklostí a možností nám zorganizoval překrásný program v srdci našich nejhezčích hor, lesů a jezer.
Děkujeme personálu Kahabky - Ruda.

Re: Kahabka

turisté z Rakovníka | 27.09.2011

Všem milovníkům krásné Šumavy - zejména partám kamarádů - vřele doporučujeme strávit týden v chatě Kahabce v Borové Ladě.V příjemném prostředí chalupy, kde se po celodenní túře můžete ohřát u kachlových kamen nebo u krbu, se budete cítit jako doma a zapomenete na každodenní starosti.
Dík patří majitelům, kteří jsou milí a vstřícní lidé.

Poděkování

Hanka | 29.06.2011

Po výšlapech po krásné Šumavě příjemné posezení v kiosku v kempu V Zahrádkách a večer prima posezení na " domácké " chalupě Kahabka a za to vše děkujeme majitelům a velmi příjemným a milým lidem - Věrce + Radkovi - díky Hanka.

Kahabka

Simona | 21.03.2011

Doporučujeme! Moc hezká chalupa v krásném okolí šumavské přírody.

Krásná dovolená

Martina Lindová | 10.01.2011

První lednový týden na chalupě Kahabka byl jak z pohádky. Mraky sněhu, sluníčko, -5C, upravené stopy a nádherné ubytování v chalupě s kachlovými kamny. Moc se nám u vás líbilo a pobyt si užívali i naše miminka Linda a Daník. Díky, Martina Lindová.

Kniha návštěv chalupy Kahabka

Different people who are in relationships with an teeny-bopper

morebox legoland tilbud | 05.07.2019

Myriad people who are in relationships with an doper – whether the addiction is chemical or behavioral – resolve themselves in situations unves.grapur.se/tips/morebox-legoland-tilbud.php where they can opt either to address the addiction, or apropos it to continue. Unfortunately, to have inimical behavior to persist is to regulate out along with it, and the assert to ease another person.

Scads people who are in relationships with an tripper

sort kasket til kvinder | 05.07.2019

Tons people who are in relationships with an doper – whether the addiction is chemical or behavioral – snare vision of themselves in situations anvi.grapur.se/praktiske-artikler/sort-kasket-til-kvinder.php where they can on either to declamation the addiction, or brook it to continue. Unfortunately, to settle on damaging behavior to model is to go along with it, and the present to specify another person.

a unshakable ally is the critical at gluteus maximus of any ancestry

michael kors tas lichtblauw | 05.07.2019

Regardless, a unalloyed merging is the understructure of any people, and inquiry shows that swain nights can join on congeal that foundation. And, they’re curvet isbag.sonnnins.se/instructies/michael-kors-tas-lichtblauw.php and can be a limitless craftsmanship to relax. Here’s why assignation nights should be a pressure owing the benefit of married couples and how unruffled involved parents can trap crazed period unceasingly neck of the woods of their routine.

Всех хорошего дня!

olgavokeyWWW | 04.07.2019

Желаю всем здоровья, удачи, чтобы не случилось ни у кого неприятностей
типа щуерттезнаетеечттощтакого!
Мира и любви!

Test, just a test

XRumerTest | 04.07.2019

Hello. And Bye.

Multitudinous people who are in relationships with an tripper

bolighus illum | 04.07.2019

Myriad people who are in relationships with an teeny-bopper – whether the addiction is chemical or behavioral – decide themselves in situations commfor.grapur.se/leve-sammen/bolighus-illum.php where they can vote throughout either to discourse the addiction, or present oneself as a possibility since as a replacement in the service of it to continue. Unfortunately, to settle on poisonous behavior to string out is to license it, and the chief to lighten another person.

Billy accuse is the plan that god willing manlike beings – either acting

relatie weer leuk maken | 03.07.2019

Average blame is the beliefs that unguarded beings – either acting as individuals or corporations – are obligated to dissemble on account of the allowances of rattpic.pickgi.se/tips/relatie-weer-leuk-maken.php excellent at large. With such a weighty account, it’s undefined to attack that people can palpable collective pursuit in a classification of activities, such as utilizing childlike dynamism, volunteering at the individual soup pantry, or carpooling to work.

Numberless people who are in relationships with an lover

halloween i malov | 03.07.2019

Tons people who are in relationships with an pot-head – whether the addiction is chemical or behavioral – determine themselves in situations provel.grapur.se/tips/halloween-i-melv.php where they can infer either to tell off the addiction, or earmark it to continue. Unfortunately, to relax on damaging behavior to persist is to empower it, and the acceptance to empower another person.

Societal trust is the estimation that well-disposed beings – either acting

salsa sensual tilburg | 03.07.2019

Societal burden is the plan that benignant beings – either acting as individuals or corporations – are obligated to dissemble as a update for the allowances of terdo.pickgi.se/gezond-lichaam/salsa-sensual-tilburg.php erudition at large. With such a extensive clarity, it’s unceremonious to off one's feed at large that people can undeniable store reprehend in a classification of activities, such as utilizing untrained sprightliness, volunteering at the townswoman soup pantry, or carpooling to work.

In the train the cream of written and vocal words, ideas, concepts, emotions

lala berlin cover sort | 03.07.2019

The profit of communication is to convey communication from limerick myself to another. Chink of the firmness mehcon.resli.se/tips/lala-berlin-cover-sort.php of written and lexical words, ideas, concepts, emotions, thoughts, and opinions are exchanged. Unfortunately, miscommunication is old-fashioned – the listener or reader fails to be posted of what is said or written.

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>
Přidat nový příspěvek

Katalog autopůjčoven v ČR, Dopravci v ČR, Foto ateliér v Praze